top of page
Maitinimas

Apie Mus

Mums labai patinka kurti maistą! Maistas gali ne tik pasotinti, jis padeda bendrauti, sukuria emociją, stebina, žavi ir įkvepia – tokį maistą mes kuriame. Išskirtiniai skoniai, unikalūs sprendimai, originali serviruotė, spalvos ir ingredientai – visa tai mūsų aistra ir kasdienybė. Labai norime pasidalinti su Jumis savo idėjomis, kūriniais ir geriausiomis emocijomis.
Mes pasiruošę rasti individualius sprendimus kiekvienam klientui. Juk visi esate skirtingi su skirtingais  norais, poreikiais ir savo vizija. Siekiame būti originalūs, neturėti barjerų ir nesitaikyti prie šablonų, taigi rasime sprendimą kiekvienam. Leiskimės į gastronominių atradimų kelionę kartu!

Daniil Blagoveščenskij

Daugiau nei 10 metų patirties sukaupęs su viešojo maitinimo sektoriaus aptarnavimu dirbančioje įmonėje. Penkerių metu patirtis HoReCa stambių projektų pardavimuose. Konsultuoja verslo klientus viešojo maitinimo įstaigų atidarymo klausimais. Pasaulinių prekės ženklų ambasadorius Lietuvoje, gėrimų technologas, sukūręs gėrimų meniu daugeliui tinklinių restoranų Lietuvoje.

Milda Blagoveščenskaja

Daugiau nei 10 metų dirbanti su viešojo maitinimo sektoriaus veikla susijusioje sferoje, iš kurių 7 metų darbo patirties vadovaujamose pareigose. Puikiai išmananti pasaulines viešojo maitinimo sektoriaus, serviravimo, aptarnavimo, technologines naujienas ir rinkos inovacijas.

Žilvinas Laurinėnas

Virtuvėje jau daugiau nei 15 metų besisukantis ir daugiau kaip 7 metus virtuvės šefo pareigas einantis maisto virtuozas. Ne vienerius metus stažavęsis ir dirbęs Danijoje. Vėliau Lietuvoje dirbęs ir vadovavęs restoranams “Time”, “Dine” bei “Sakmės”. Tvaraus viešojo maitinimo idėjos propaguotojas ir vienas pirmųjų, Lietuvoje pritaikęs “zero waste policy”.

bottom of page